info@fotas.lt
+370 698 15689
info@fotas.lt
+370 698 15689

Medžiagos

  • EPDM
  • NBR
  • Silikono
  • Termoplastiko
  • PVC

EPDM ir NBR sintetinio kaučiuko medžiaga jau daug metų naudojama gaminant patikimus, elastingus profilius. Pasižymi atsparumu ultravioleto ir ozono poveikiui. Terminis atsparumas -60C - +100C.

NBR sandarinimo tarpinės turi išskirtinę sąvybę – atsparumas naftos produktams. Dažniausiai ji naudojama technikos ir transporto priemonių pramonėje.

Gaminiai iš Silikoninio kaučiuko priskiriami prie aukštesnės klasės produktų, pasižymi elastingumu. Atsparūs slėgio, garų, chemikalų poveikiui. Taip pat atsparus saulės spinduliams, ozonui ir turi aukštas elektro izoliacines savybes. Terminis atsparumas nuo -90Ciki +200C, bet gali siekti ir iki +300C.

TPE (termoplastikas) – tai šiuolaikinė medžiaga su antrinio perdirbimo galimybe. Lengvai formuojamas ir dažomas, todėl galima pagaminti labai sudėtingus profilius įvairių spalvų. Gaminio kietumas lengvai keičiamas, priklausomai nuo eksplotacinių uždavinių. Atsparus chemikalams, išskyrus organinius tirpiklius. Terminis atsparumas -40C - +70C.

PVC – tai šiuolaikinė medžiaga su antrinio perdirbimo galimybe. Lengvai formuojamas ir dažomas, todėl galima pagaminti labai sudėtingus profilius įvairių spalvų. Negali kontaktuoti su paviršiais padengtais akriliniais vandeniu skiedžiamais dažais.

Esant klausimams, visuomet patarsime jums, kreipkitės  į mūsų įmonę.

crossmenu